Hafe International Limited

 • چین Hafe International Limited نمایه شرکت
 • چین Hafe International Limited نمایه شرکت
 • چین Hafe International Limited نمایه شرکت
 • چین Hafe International Limited نمایه شرکت
 • چین Hafe International Limited نمایه شرکت
 • چین Hafe International Limited نمایه شرکت
صفحه اصلی بازار آمریکای شمالی, آمریکای جنوبی, اروپای غربی, اروپای شرقی, آسیای شرقی, جنوب شرقی آسیا, خاورمیانه, افریقا, اقیانوسیه, در سراسر جهان
نوع کسب و کار سازنده, صادر کننده
مارک های HAFE
سال تاسیس 2013
صادرات کامپیوتر 90% - 100%

معرفی

شرکت بین المللی HAFE (HAFE)یک تولید کننده تخصصی و صادر کننده جهانی برای نورپردازی ویژه، بادکنک و وسایل الکتریکی، تجهیزات و ابزار مربوطه است.

 

شرکت Wuxi Fenigal Science and Technology Co. Ltd.شرکت هولدینگی HAFE International Limited است.

 

چین Hafe International Limited نمایه شرکت 0

چشم انداز ما

- به عنوان یک تولید کننده و تامین کننده نوآورانه موفق برای نورپردازی ویژه و بادکنک با سخت افزارهای مفید مورد استفاده برای هر دو بخش رویداد و صنایع انتخاب شده در بازار جهانی.

چین Hafe International Limited نمایه شرکت 1

ماموریت ما

- برای ارائه نورپردازی ویژه با کیفیت، محصولات الکتریکی بادکنک و Relavanet، تجهیزات و ابزار به مشتریان ما و برآورده کردن خواسته های بازار مشخصی که ما برای آن خدمت می کنیم.

 

HAFE که در اوایل سال 2008 تاسیس شد، از یک شرکت تجاری B2B آغاز شد که منابع تولید را در یک لیست از بخش های صنعتی از جمله اما محدود به نورپردازی، لوازم الکتریکی،ماشین آلات، تجهیزات لجستیکی، آب و غیره از جملهروشنایی و برقاین کسب و کار ها نمادین کاری بودند که ما بیشتر بر روی آن تمرکز داشتیم، نه تنها از طریق تولید OEM، بلکه به طور جزئی و تدریجی تولید را در تاسیسات خود یا تحت نظارت ما منتقل می کردیم.

چین Hafe International Limited نمایه شرکت 2

 

چین Hafe International Limited نمایه شرکت 3

 

از سال 2010، يه تجارت جديدمواد بادکنک- توجه ما را به خصوص انواع مورد استفاده در صنایع مختلف رویداد جلب کرد.نتیجه کسب و کار بادکنک ما همراه با برخی از ایده های نوآورانه از آخرین فن آوری های روشنایی و تقاضای در بازار revelant ایجاد شده بود نسل ما کاملا جدید، کسب و کار نورپردازی منحصر به فرد و ویژه و نورپردازی صنعتی.

 

در سال 2013، HAFE نام فعلی خود را BtCoops.com به عنوان بخش اصلی کسب و کارهای شرکت ثبت کرد.

چین Hafe International Limited نمایه شرکت 4

چین Hafe International Limited نمایه شرکت 5

 

امروزه، کسب و کارهای HAFE - BtCoops.com شامل 4 دسته اصلی - نورپردازی ویژه، بادکنک، لوازم الکتریکی و تجهیزات و ابزار است.و بادکنک های نورپردازی قابل انفجار یک محصول ویژه هستند که ما را از همتایانمان متفاوت می کند.

چین Hafe International Limited نمایه شرکت 6چین Hafe International Limited نمایه شرکت 7

چین Hafe International Limited نمایه شرکت 8

بخش بازار

در زیر بخش های اصلی بازار هستند که محصول ما برای آنها خدمت می کند:

 

 • - رویداد
 • - فیلم و تلویزیون
 • - معماری
 • - ساختمان
 • - صنایع
 • - امنيت و نجات
 • - فعالیت در فضای باز

چین Hafe International Limited نمایه شرکت 9

چین Hafe International Limited نمایه شرکت 10

بازار جهانی

نقشه زیر نشان می دهد که محصولات ما در کجا مورد استفاده قرار می گیرند:

Our Global Market Coverage

 

چین Hafe International Limited نمایه شرکت 12

با ما تماس بگیرید

چین Hafe International Limited نمایه شرکت 13

 

تاریخ

Hafe International تاریخ محدود برای کسب و کار با نورپردازی بادی

امروزه هر مرحله از HAFE - موفقیت تجاری کسب و کار با نورپردازی با پشتیبانی شما است. خیلی ممنون!
ما سرنوشت توسعه مشترک ما را گرامی می داریم و امیدواریم برای شما در 2018 جدید بیشتر کار کنیم!

2017 بهترین محصولات در جهان در ده ها کشور و مناطق، شهرت خوبی در بازار بین المللی به دست آورده است و در بسیاری از کشورها و مناطق، نمایندگی مجاز و فروش داشته است.

مارس 2017 به جهان عرضه گردید که به عنوان یکی از بزرگترین شرکتهای تولیدکننده طلای نور شناخته شده است و با موفقیت صادرات 2 دسته از کالاها را انجام داده است، تا کنون روابط و همکاری های با ده ها شرکت مشهور دنیا برقرار شده است.

نوامبر 2016 ما اتحادیه های استراتژیک و روابط تعاونی را با بعضی از شرکت های داخلی داخلی طبقه بندی کردیم که چندین دهه تجربه موفق داشته اند. و قرار دادن در تولید، تزئینات نورپردازی نورپردازی، نورپردازی محل کار صنعت، به این ترتیب برای تبدیل شدن به یک منبع قدرتمند داخلی از انواع مختلف نورپردازی های بادوام و ارائه دهنده خدمات برنامه یکپارچه خدمات.


2015 شرکت تحقیق و توسعه شرکت شروع به توسعه سری های خورشیدی، سری مروارید، سری Muse، سری ماه ... نورپردازی بادوام و دیگر محصولات جدید با موفقیت، از آن به بعد در بیشتر تقویت توانایی های ما برای ارائه راه حل های روشن روشن برای مشتریان در اطراف جهان

دسامبر 2013 کارخانه تاسیس شده Wuxi شروع به وارد شدن به بازار بین المللی برای مشتریان در سراسر جهان است.

ژوئیه 2012 تیم تحقیقاتی یک بالون روشنایی هالوژن و یک بادکنک RGB Led که برای موارد خاص به طور موفقیت آمیزی با موفقیت انجام شده است. خط تولید را غنی تر می کند.

ژانویه 2012 یک بنیانگذار دیگری که از HAFE International Limited یک ایده مشابه و پیگیری را دارد، با استفاده از بازار مربوطه، تکنولوژی، مزایای بازاریابی مکمل، تیم را راه اندازی می کند.

ژوئن 2009 یکی از بنیانگذاران شرکت در زمینه نورپردازی بادکنکی، بعدا با صنایع وابسته آشنا شد و مصمم بود تا روشنایی قابل اطمینان، محیطی و اقتصادی تورم را در بازار برای کاربران فراهم کند.

سرویس

ما سازنده اصلی هستیم و کسب و کارهای ما منعکس کننده ماموریت ما برای ارائه محصولات با کیفیت بالا و راه حل های خدمات به بازار ما خدمت می کنند، که در درجه اول چهار بخش آلی را شامل: نورپردازی تخصص، Inflatables، Electricals، تجهیزات و ابزار.

CATEGORIES کسب و کار

 • نورپردازی ویژه : خط تولید ما شامل مجموعه گسترده ای از فهرست ویژه و تغییرات فرم های روشنایی، مواد، منابع نور، برنامه های کاربردی و غیره است.
  سه بخش اصلی واحد تجاری نورپردازی ما وجود دارد: چراغ بالون ویژه، محصولات نورپردازی نورپردازی - دکوراسیون و نورپردازی و نورپردازی متعارف برای بازار خاص.
 • INFLATABLES : کسب و کار محصول بادوام یکی از دو بخش اصلی کسب و کار ما است که متمرکز شده است. خط تولید ما شامل برخی زیر شاخه ها است: تورم برای رویداد، سرپناه، هدف موقت مسکن، صنایع و غیره
 • ELECTRICALS : خط تولید ما شامل مجموعه گسترده ای از محصولات الکتریکی و eletronic ویژه و غیره هستند. آنها معمولا برای استفاده تکمیلی با نورپردازی و تورم برای ما طراحی شده اند. چند بخش زیر در بخش برق ما وجود دارد: منبع تغذیه و کنترل، برق، ایمنی، کنترل هوا و کابل و سیم و غیره
 • تجهیزات و ابزار : تجهیزات و ابزار شامل تجهیزات کاربردی، سخت افزار، مورد حمل و نقل، ابزار، که در درجه اول برای رویداد، فیلم و تلویزیون، صنایع، ایمنی و نجات و غیره

تیم ما

تیم ما
ایجاد تیم مخفی نگه داشتن شرکت ما در حال رشد است. مردم مهمترین دارایی این شرکت هستند.
تیم طراحی حرفه ای در حال رشد همراه با توسعه شرکت است. مفاهیم جدید و نوآورانه از تجربه انباشته شده و مهارت های عالی برخوردار می شوند. همچنین با استفاده از تکنولوژی تولید و پیشرفته، بسیاری از ایده های جدید محصول به واقعیت پی می برند.
Inflatable یک مفهوم نوآورانه است، ما همیشه بر روی دکوراسیون و سرگرمی های مختلفی نظیر بادکنک متمرکز شده ایم، با سرعت جدید با عناصر تزئینات رویدادهای بین المللی همکاری می کنیم و با استفاده از طراحی آنها در طراحی design.tak به کار می بریم.

پیام بگذارید